0

Byla zjištěna hlavní podmínka ideální první schůzky

Vidělo: 1586 lidí

Sociologové ze společnosti Singles In America a portálu Match.com uspořádali průzkum, v němž zjistili, které místo je nejlepší pro první schůzku.

Hlavní podmínkou úspěšného prvního rande je, že se schůzka nesmí konat v restauraci, v kinu a dokonce ani v teráriu, ale v baru. „Po alkoholu jsme upovídanější a komunikace je snadnější," sdělila šokující zprávu antropoložka Helen Fisherová, jedna z koordinátorů průzkumu. „Kromě toho se pod vlivem alkoholu rychleji projeví skutečná podstata člověka."

Podle názoru vědců má první rande v baru další výhodu, protože vás k ničemu nezavazuje. Jestliže klasická schůzka v kinu nebo restauraci předpokládá dlouhý pobyt v jednom prostoru neznámo s kým, v baru je to mnohem jednodušší.

„První rande by vám nemělo zabrat mnoho času a peněz," pokračuje paní Fisherová. „Stačí, když se jen povrchně seznámíte." A teprve potom, když se vám bude dívka líbit, ji můžete pozvat na druhou, již „plnohodnotnou" schůzku — třeba do konzervatoře.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.