0

Ve Španělsku býk skalpoval toreadora

Vidělo: 1555 lidí

Slavný španělský matador José Padilla byl zraněn při zápase s býkem během koridy v Arévalu (autonomní společenství Kastilie a León).

Na videonahrávce je vidět, jak býk zachytil 45letého matadora a ten vzápětí padá na zem. Muž obdržel ještě několik úderů, ale dokázal se samostatně zvednout na nohy a utéct. V zápase se zvířetem Padilla přišel o část kůže na hlavě. Okamžitě byl převezen do nemocnice a úspěšně operován.

„Jsem naprosto v pořádku, chci všechny ujistit, že po události jsem ve velmi dobrém stavu," uvádí RT matadorova slova. José Padilla je jedním z nejznámějších španělských toreadorů. Kromě různých vyznamenání má na kontě více než 30 zranění.

Například v roce 2011 v Zaragoze ho býk připravil o oko, kvůli čemuž dostal José přezdívku Pirát. Během téhož zápasu si matador zlomil lícní kost a čelist a také poškodil pravé ucho, na které teď neslyší. Loni na koridě ve Valencii býk zlomil Padillovi žebro.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.