0

Malé děti zachránily psa před obrovskou krajtou

Vidělo: 1340 lidí

Tento pes měl zjevně štěstí, že se jeho kamarády stali takoví kluci, kteří se za něho kdykoliv postaví a zachrání ho dokonce i před smrtí.

Na záběru je vidět, jak obrovská krajta omotává domácího psa a pomalu ho tiskne. Nejstarší z malých dětí se snaží přimáčknout hlavu hada železnou holí, zatímco další dvě kartu směle bijí a pokouší se jí zahnat.

Když se podaří hlavu krajty znehybnit, kluci se přibližují a snaží se vysvobodit svého čtyřnohého přítele. Není tak jednoduché oslabit stisk zvířete, proto se děti rozhodly, že chytí hada ze dvou stran a roztáhnou ho do různých směrů.

Nakonec se jim podařilo osvobodit psa, který žalostivě kňučí a uteče pryč. Zdali kluci zabili hada, není známo, stejně jako to, kde bylo natočeno video.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.