0

Televize, kde se předpověď počasí podobá katastrofickému filmu, opět překvapila diváky

Vidělo: 11 072 lidí

Před několika týdny moderátorka amerického televizního kanálu Weather Channel vylekala diváky možnými následky uragánu Florence, který zasáhne atlantické pobřeží USA. V pořadu byly použity moderní počítačové technologie a novinářka byla obklopena mnohametrovým sloupcem vody.

Okamžitou reakcí na klip byly tisíce repostů a komentářů na sociálních sítích. Ale soudě podle všeho není nový formát, který šokoval diváky, používán tímto televizním kanálem poprvé. Novinářka Alyssa Bereznaková z The Ringer vyložila na Twitteru video o loňských požárech v Kalifornii. V klipu byla moderátorka Weather Channel ohrožována jazyky všepožírajícího plamene vytvořeného na počítači.

​Nížina Napa se dosud nevzpamatovala z lesních požárů, které zničily domy místních obyvatel a desetitisíce akrů vinic. V tomto roce se požáry také neobešly bez obětí: oheň připravil o život více než 10 lidí.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.