0

Kdo nechce být stále mlád? Filozofická píseň Gotta a Mareše vás okamžitě dojme

Moderátor a hudebník Leoš Mareš spolu s „králem české hudby“ Karlem Gottem nedávno prezentovali společný klip na píseň Být stále mlád. Netrvalo to dlouho a stala se hitem na internetu.

Leoš Mareš tvrdí, že takto si nakonec splnil svůj starý sen. Na svém Instagramu napsal, že ještě před 16 lety složil text písně o tom, jak rychle letí čas a snil, že refrénem bude zpívat Karel Gott se svou známou písní Být stále mlád.

„Tenkrát jsem za ním samozřejmě nešel. Styděl jsem se a věděl jsem, že by kluk v kožichu s takovým přáním působil dost trapně. Ten nápad jsem zaplašil, ale moje slova už existovala, tak jsem je využil na svém druhém albu. Píseň se jmenovala „Už jsme zase starší", přiznal se Mareš.

Moderátor sdělil, že když v roce 2010 uslyšel z radia píseň německého rapera Bushida, kterému zpíval refrén „Für immer jung" Karel Gott, trpce zalitoval. Myslel si, že teď si nesplní svůj sen.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.