0

Motivační proslov Schwarzeneggera sklidil obrovský úspěch

Vidělo: 1787 lidí

Silvestr se blíží a nastává správný čas pro zhodnocení výsledků roku 2018 a tvorbu smělých plánu na rok budoucí. Skvělou motivaci k dosažení velkých cílů může být video od Arnolda Schwarzeneggera, světoznámého sportovce, herce a bývalého guvernéra státu Kalifornie.

Američan s rakouskými kořeny potěšil svou přítomností a inspirujícím projevem obecenstvo podnikatelského kongresu v německém Mnichově, kterou uspořádala Akademie Jürgena Höllera.

Záznam jeho projevů údajně sklidil přes sto milionů zhlednutí. V rámci svého projevu rakouský rodák uvedl šest pravidel úspěchu a napojil je na vlastní zcela prokazatelné a barvité zkušeností se stěhováním do USA a prosázením se v konkurenčním hereckém světě Spojených států.

Tvrdá práce na dosažení sportovních výsledků v cizině, rády o každodenním vzdělávání a neustálá práce na sobě — to všechno zazní z úst milovaného a uznávaného herce, kterou SPUTNIK vřele doporučuje ke zhlednutí.


скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.