0

Češka vymýšlí super triky pro psy. A ti ji poslouchají na slovo

Vidělo: 1278 lidí

Nadaná Češka, která má na YouTube vlastní účet s názvem Freestyle Paws CZ, zde zveřejňuje triky se psy, které sama cvičí. Tři psi přitom umí téměř všechno – kreslit, hrát frisbee nebo jezdit na skateboardu.

Aneta Marisová má celkem tři psy, kteří se jmenují Jed, Justy a Jerry. Dívka sama o sobě na svém webu píše, že není „žádný letitý kynolog“.

Když se však podíváte na videa na jejím účtu, pochopíte, že je talentovaná cvičitelka. Tito psi totiž plní všechny její povely: kreslí, chodí na předních a společně dělají neuvěřitelné triky.

Aneta zpočátku začínala tak, že se snažila vycvičit vlastního psa metodou pokus–omyl. Neměla však sebemenší tušení o tom, jak se pes vlastně učí a jak mu má tedy něco vysvětlit. Nyní se už však zabývá výcvikem jiných psů.

„Svým psům vděčím za hodně, co mě naučili a stále učí, nejen o psech, ale i jak být lepším člověkem,“ píše Aneta na svém webu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.