0

Snaha velryby spolknout potápěče byla zachycena na VIDEO

Vidělo: 1621 lidí

Potápěč a podvodní videofotograf Rainer Schimpf pověděl portálu Barcroft Animals, jak se málem stal kořistí velryby. Muž spolu s kolegy natáčel mořské fauny v Port Elizabeth u pobřeží Jižní Afriky. Zaměřoval kamerou na žraloka, když se z vody vynořila velryba.

„Poté se prudce setmělo a něco mi stisklo stehno. V takové situaci nemáte čas na strach, musíte se řídit instinkty,“ uvedl Rainer Schimpf. 

Muž měl štěstí. Navzdory své velikosti se tyto velryby živí pouze planktonem. Velká kořist zvířeti nechutnala a tak „vyplivla“ potápěče. 

Jiní fotografové a kameramani nezastavili práci a nechtěně fotografovali tento „atentát“ na svého kolegu. Podle Schimpfa i po mnoha letech potápění se mu nikdy nic takového nestalo.


скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.