0

Budete v šoku!Tato kráska se nebojí začít svůj den ponořením se do ledové vody.

Vidělo: 1404 lidí

Šestadvacetiletá Švédka Jonna Jinton ve videu ukázala ten nejlepší způsob, jak začít svůj den. A toto video okamžitě zhlédly stovky tisíc lidí. Odvážná žena se totiž ponořila do ledové vody a vytvořila tak fantastickou podívanou.

„Osvěžující ledová vana. Copak nesouhlasíte s tím, že je to nejlepší způsob, jak začít svůj den? Už žádné horké sprchy, žádné komfortní zóny,“ okomentovala své video.

Švédka se před osmi lety přestěhovala z města na vesnice, která leží na severu země. Jak sama uvádí, přijela sem a neměla ani práci, ani peníze. Musela tak začít od nuly. Nyní žije v souladu s přírodou, pracuje jako fotografka a umělkyně. Také má jedinečný koníček – zabývá se totiž starodávným skandinávským zpěvem zvaným kulning.

Jilton je majitelkou jednoho z nepopulárnějších blogů ve Švédsku.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.