0

Úchvatné fotografie minulého týdne

Vidělo: 1856 lidí

Odpůrci brexitu demonstrují v Londýně.

Agentura vám jako obvykle přináší fotografie, které zaznamenávají ty nejzajímavější a nejdojemnější události uplynulého týdne.

Minulý týden se vyznamenal nelítostnými živly a úchvatnými soutěžemi.

Německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron během summitu lídrů zemí Evropské unie a Číny v Elysejském paláci.

 

Pracovnice Agentury pro správu národních parků jezera Kerkini na severu Řecka, jak drží pelikána kadeřavého. Pták bude v rámci programu návratu ohrožených druhů ptáků zpět do divočiny vypuštěn do volné přírody.

 

Modelka předvádí kolekci módní značky Hu Sheguang na Týdnu módy v Pekingu.

 

Jedenáctiletá Enia Joaquin Luisová se probouzí vedle své sestry Luisy pod igelitem, kde se schovávají před ničivým cyklónem, který udeřil na Mosambik.

 

Převrácená vozidla po povodních v íránském městě Šíráz. Působení živlu si vyžádalo celkem dvanáct lidských životů.

 

Oslavy tradičního svátku Nourúz v Istanbulu.

 

Letouny 737 MAX na letišti Victorville v Kalifornii.

 

Kurdské bojovnice Ženských obranných jednotek (YPJ) na vojenské přehlídce u příležitosti oslav vítězství nad Islámským státem na východě Sýrie.

 

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.