0

Jak vypadá život v infračerveném světle?

Vidělo: 1751 lidí

Fotografie ze série Utah od fotografa Luciana Demasiho, vítěz v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.

Infračervené fotografování je neobvyklý a krásný pohled na svět. Při použití infračervených filtrů se barva mění k nepoznání. V poslední době Kolari Vision, internetový obchod a internetová stránka e-learningu, dokončil svou první infračervenou fotografickou soutěž „Život v jiném světle“.

V pěti kategoriích, včetně fotografií a fotoreportáží, porota vybrala nejlepší skupinu výherců z přibližně 2 800 přihlášek. Soutěž by měla probíhat každoročně

Při prohlížení práce vítězů se zdá, že se jedná o další verze známých osob a míst. Při pohledu na fotografii Neviditelná Paříž Pierra Louise Ferrera vidíme kultovní Eiffelovu věž jako přízračnou verzi sebe sama. Obklopená bílými listy je to jako stavba z minulého života. A Samotný strom Davida Halla také vypadá, že není z našeho světa. Oblečený do krásných melancholických odstínů šedé a modré, vypadá jako v jiné dimenzi, které nelze dosáhnout.

Vítězové, kteří v každé kategorii obsadili první, druhé a třetí místo, obdrželi dárkové poukazy od Kolari Vision. Kolari Vision věří, že to pomůže rozšířit společenství infračervené fotografie.

Snímek Girl od fotografa Pierra-Louisa Ferrera, první místo v kategorii Infrared Portrait v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Snímek The Watchman od fotografa Blaka Rudise, první místo v kategorii Infrared Color v soutěži v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle


 

Foto z fotografické fotoreportáže The White Mountain od fotografa Anase Kamala, vítězství v nominaci Visible Light v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Snímek Zabriskie od fotografa Beamie Younga, který získal první místo v kategorii IR Black & White v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Snímek Lonely Tree od fotografa Davida Halla, který vyhrál v kategorii Infrared Landscape v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Snímek Tropical Wonderland od fotografa Dava Tree, třetí místo v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Foto ze série HongKong: The Golden City od fotografa Trana Minha Dunga, druhé místo v kategorii Photo Essay v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Snímek In the Shadow od fotografky Tatiany Alejnikové, zvýrazněný v kategorii IR Black & White v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Snímek Boys od fotografa Brendana E Kahna, zvýrazněný v kategorii Infrared Portrait v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Snímek Red Velvet od fotografky Heleny Bradšawové, druhé místo v kategorii Infrared Color v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Snímek Touch od fotografa Ivana Kulikova, druhé místo v kategorii IR Black & White v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle


 

Snímek Morning Fog od fotografa Davida Hochleitnera, první místo v kategorii Infrared Landscape v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Snímek Flowers od fotografky Kate Adlerové, zvýrazněný v kategorii Infrared Color v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Snímek Eddie od fotografa Vladimira Migutina, druhé místo v kategorii Infrared Portrait v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Snímek Island Beach od fotografa Davida Nilsena, zvýrazněný v kategorii Infrared Color v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle


 

Snímek On the Way Home od fotografa Kena Sluta, zvýrazněný v kategorii IR Black & White v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.


 

Fotografie ze série Invisible Paris od fotografa Pierra-Louisa Ferrera, třetí místo v kategorii Photo Essay v soutěži infračervených fotografií Život v jiném světle.

 

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.