0

Noví sexy andílci populární značky Victoria's Secret

Vidělo: 1557 lidí

Nyní nastal čas si připomenout další andílky, kteří stále pracují pro Victoria's Secret. Mezi nimi je Behati Prinsloo. Namibijská modelka má smlouvu se značkou od roku 2009 a jejím manželem je známý zpěvák Adam Levine.

Krása nebezská. Seznamte se s novými krásnými modelkami Victoria's Secret. Tato elitní americká značka spodního prádla splnila přání dalších čtyř báječných dívek a podepsala s nimi exkluzivní smlouvu.

Značka Victoria’s Secret má jen hrstku andílků a pečlivě si je vybírá. V současnosti má Victoria‘s Secret celkem 16 žen, které jsou tvářemi značky a zároveň mohou být označovány za andílky. Poté, co Victoria's Secret ztratil topmodelku Adrianu Limu a Alessandru Ambrosiovou, přijal do svých řad čtyři nové krásné andílky.

Minulý týden značka spodního prádla přidala svůj čtvrtý a poslední přírůstek do seznamu Victoria's Secret Angels, když ohlásila novou dvaadvacetiletou modelku Grace Elizabeth.

Grace se připojila ke třem dalším ženám - Barbarě Palvinové, Alexině Graham a Leomie Anderson, aby se přidala do nové skupiny andílků, kteří budou se značkou neustále pracovat na modelování spodního prádla a dalšího oblečení.

 Dvaadvacetiletá Grace Elizabeth je nyní jedna z nových andílků Victoria's Secret. Má spoustu módních přehlídek. Dívku na Instagramu sleduje 900 tisíc lidí, s nimiž Grace s radostí sdílí i vyzývavé fotografie.

 Pětadvacetiletá maďarská modelka a nový andílek Barbara Palvinová. Je známo, že dívka už v roce 2012 poprvé vstoupila na pódium legendární společnosti. Dříve pracovala v Asii.


 Další nový andílek - devětadvacetiletá Alexina Graham. Dívka se narodila v Anglii a už pracovala s populárními značkami: La Perla, Sephora, Agent Provocateur, H&M a L'oreal Paris.


Britská šestadvacetiletá modelka Leomie Anderson. Tato dívka si zahrála v reklamní kampani Fenty Beauty a Savage.


 

 Candice Swanepoel patří mezi andílky od roku 2010. V roce 2014 se podle amerického časopisu Maxim Candice stala nejsexuálnější ženou na světě. Objevila se na módních přehlídkách Tommy Hilfiger, Dolce&Gabanna, Michael Kors, Donna Karan, Jason Wu.


 Lily Aldrigeová pracuje pro značku Victoria's Secret od roku 2009. V roce 2011 se Aldridge vdala za lídra hudební rockové skupiny Kings of Leon Caleba Followilla. Pár má dceru a syna.


 Švédská modelka Elsa Hosk je andílek od roku 2011. Účastnila se módních přehlídek pro Christian Dior, Giambattista Valli, Guy Laroche, John Galliano, Altuzarra, Blumarine, Carolina Herrera, Les Copains, N°21, Oscar De La Renta, Sass&Bide, Simonetta Ravizza, Thomas Tait.


 Americká supermodelka Taylor Hill. Andílek od roku 2015. V roce 2014 uzavřela reklamní smlouvy se značkami DKNY, H&M, D&G, Victoria's Secret a River Island.


 Stella Maxwell se objevuje na obalech módních časopisů, včetně Elle, Elle Italia, Elle UK, Glamour, Interview, Wmagazine, Madame Figaro, Mixte, Numéro, Purple, The Last Magazine, Vogue, Vogue España, Vogue Italia, Vogue Japan a Vogue UK. V roce 2014 a 2015 byla pozvána na závěrečnou show Victoria's Secret. Od roku 2015 je andílkem Victoria's Secret.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.