0

Špionská běluha v Norsku zachránila utopený telefon. Náhoda? Nemyslíme si

Vidělo: 1405 lidí

Na internetu se rozšířilo video, ve kterém velryba zachránila utopený iPhone. Mladí lidé odpočívali na moři u pobřeží Norska. Jeden z hostů upustil své komunikační zařízení do vody.

Záchrana přišla nečekaně. Z hlubin se vynořila běluha se smartphonem v ústech a dala ho majiteli. Tento okamžik se podařilo natočit.

Video nabralo mnoho zhlédnutí a komentářů uživatelů z různých zemí. Je pozoruhodné, že anglicky mluvící uživatelé nazývají běluhu „ruským špionem“. Tato velryba dostala přezdívku kvůli příběhu, který se minulý týden odehrával v Norsku. Rybáři našli bělugu s kamerou GoPro, na níž bylo napsáno „zařízení z Petrohradu“, údajně byla na rybu instalována murmanskými vojáky.

Uživatelé o tomto tématu žertovali, zachránci smartphonu dokonce dali jméno seržant Whaldimir Belugov.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.