0

Kdo se ukázal jako nejsilnější Čech?

V Česku proběhla soutěž Strongmen´s Games Aš. Soutěž pro amatéry a profesionály se letos konala již po osmé. Podívejte se na výsledky tohoto závodu.

Této soutěže se zúčastnil i youtuber a amatér Jan Krasinský. Nehledě na to, že není profesionálem, obsadil v soutěži čtvrté místo. Vítězem se stal Čestmír Šíma, profesionální strongman a držitel českého rekordu v mrtvém tahu.

Letos se amatérského závodu zúčastnilo celkem 22 závodníků. Odpoledne startovalo celkem 12 strongmanů z České republiky, Slovenska, Polska a Ukrajiny. Na účastníky závodu čekalo pět soutěžních disciplín.

Krasinský natočil a později i zveřejnil video, jak celá akce probíhala. V těchto závodech ukázal, že má pro daný sport velký potenciál a vypadá to tedy, že se možná zúčastní soutěže i příští rok.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.