0

„Kdyby ho Leoš nedržel za límec, tak spadl.” Uživatelé si všimli stavu Karla Gotta

Český showman, moderátor a zpěvák Leoš Mareš má za sebou tři koncerty v O2 areně v Praze. Na druhém koncertě jako host vystoupil Karel Gott. Oba společně zazpívali Mistrův hit Být stále mlád. Uživatelé si ale všimli jedné věci.

Leoše Mareše můžeme považovat za fenomén. Ve 43 letech zažívá rozkvět kariéry a vyprodává haly. Podle jeho fanoušků umí udělat skutečnou show.

„Leoši, bylo to skvělé. Povedená show,“ napsal jeden z jeho sledujících.

„Leoši, bylo to úžasné jako vždy, ale musím se přiznat, že minulý rok to byl pro nás neskutečný zážitek, který se nám hodně vryl do srdce,” okomentovala jeho příspěvek jedna z fanynek.

V pátek na koncert dorazil Karel Gott. Aby se k Leošovi hodil, měl na sobě tak moderní outfit, že mnohým fanouškům a přítomným naprosto vyrazil dech. Video jejich vystoupení se šiří internetem a uživatelé ho hojně komentují. Uživatelé si všimli stavu Zlatého slavíka, že na scéně málem spadl, udržel ho Mareš.

„Ten Kája nemohl ani mluvit, natož chodit, kdyby ho Leoš nedržel za límec tak upadl,“ napsal uživatel Roman Blahovec.

Stejného názoru je i Radek Drill: „Berte to tak, že nehejtuju , ale tady musel Karla Leoš slušně přidržet, aby nespadl. Myslím, že to Karel nemá zapotřebí. Chápu, že roky už jsou, ale měl by třeba nosit hůlčičku jako takovou pojistku. Kdyby spadl, tak už je s ním amen.“

Legendární český zpěvák už zanedlouho, konkrétně 14. července, oslaví své osmdesáté narozeniny.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.