0

Dvě zatoulané kachny zaměstnaly místní policii. Jak to dopadlo?

V Brně ve čtvrtek došlo k neobyčejnému případu. Vodní ptáci zabloudili v ulicích Brna a vyšli na silnici. Videonahrávku události uveřejnil portál Týdeník policie.

Kachny přecházely přes silnici a skutečně jim hrozilo, že by je mohl některý z projíždějících řidičů srazit.

Naštěstí se dva strážníci rozhodli vylákat je ze silnice a házeli jim kousky piškotů. Ale kachny se znovu vrátily na jízdní dráhu.

Po dvaceti minutách se však kačera podařilo lapit do speciální sítě a převézt k řece.

Doslova před týdnem se podobný příběh odehrál v Moskvě. Tehdy aktivní řidiči zachránili kachnu s káčátky, která se ocitla na ulici mezi auty. Rodinka se snažila přejít na druhou stranu, ale hustý silniční provoz ohrožoval jejich životy. Kuriózní událost byla natočena na video. Na záběrech je vidět, jak řidiči a kolemjdoucí pomáhají ptákům ze silnice. Nakonec rodinka našla správný směr k řece, odkud kachna skočila z nábřeží do vody. Za ní skočila do vody i její mláďata. Auta celou dobu trpělivě čekala, nehledě na moskevský intenzivní styl života.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.