0

Co se stalo s miliardáři? Bill Gates a Warren Buffet pracují v rychlém občerstvení

Vidělo: 1308 lidí

Když má člověk obrovské množství peněz, často chce zažít několik jednoduchých pozemských radostí, na které mohl dříve zapomenout, když se koupal v moři těch svých miliard. Tyto radosti jsou nedostupné pro velké peníze, ale jsou dostupné za… mizerný plat studenta.

Jedni z nejbohatších lidí na planetě, spoluzakladatel společnosti Microsoft Bill Gates a investor Warren Buffett, si vyzkoušeli práci jako stážisté v bistru Dairy Queen v Omaze. Video z jejich stáže se objevilo na Youtube.

Miliardáři se rozhodli, že se po setkání miliardářů holdingu Berkshire Hathaway, který vlastní síť těchto kaváren, pobaví. Vyzkoušeli si práci u pokladny, kde přijímali objednávky, vítat návštěvníky a servírovat jídlo.

Podle zaměstnance kavárny působícího v roli jejich vedoucího to nebylo tak špatné, i když to mohlo dopadnout lépe. „Bill u pokladny odvedl dobrou práci a Warren si dobře přisvojil jeho zásluhy. Ale obecně bych je vzal,“ uzavřel.

Před začátkem směny stážisté popletli jmenovky. Také se jim nepodařilo na první pokus správně natočit zmrzlinu do kornoutu. Buffet natočil moc zmrzliny, Gates naopak natočil moc malou porci.

Později se objevily problémy s podáváním zmrzliny značky Snowstorm, kterou musí číšníci před zákazníky převrátit. Oběma zmrzlina spadla na stůl před zákazníky. Po každé nehodě Buffett návštěvníkům nabízel, že jejich objednávku zaplatí nebo dostanou další porci zdarma.

Dříve Buffett na charitativní aukci prodal právo na tradiční oběd s ním za 4,57 milionu dolarů. Je to největší částka za dvacet let dražeb charitativních obědů, tuto částku zaplatil majitel serveru na stahování pomocí torrentů BitTorrent a zakladatel kryptoměny TRON Justin Sun.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.