0

Chudák liška, měla by být v přírodě. Uživatelé jsou pobouřeni tím, co udělal český youtuber.

Vidělo: 1389 lidí

Populární český youtuber, která má na YouTube kanál s názvem TVTwixx, nedávno zveřejnil další video, na kterém představuje svého nového mazlíčka. A tím je, kupodivu, liška. Mnozí uživatelé však jeho rozhodnutí pořídit si takového mazlíčka nepodpořili. Podívejte se, jak tato liška žije.

Bloger ve videu prozradil, že už měl za mazlíčka mývala, kterého ale musel nakonec prodat. Zdůvodnil to tím, že na něj neměl čas a že byl mýval jako mazlíček dost náročný.

„Nemáš čas na mývala, tak sis koupil lišku? Takové zvířata mají být v přírodě, nechápu, jak se dají takové věci podpořit,“ napsal jeden z uživatelů pod příspěvkem.

Bloger pak uvádí, že mýval nikdy nebyl v kontaktu s lidmi a celý svůj život žil jen s mývaly. Nakonec jej tedy po dvou měsících prodal.

Liška, kterou si pořídil, byla odchovávána na flašce, a tak je od malička zvyklá lidi. Bloger si tak myslí, že s tímto mazlíčkem nebude mít takový problém, jako měl s mývalem.

Mnozí uživatelé byli z lišky nadšení a tento nápad se jim velice zalíbil. Našli se ale i lidé, kteří nepochopili, proč by lidé měli takové divoké zvíře držet doma. Podle nich je to pro lišku akorát trápení.

A co si myslíte vy? Je v pořádku držet divoké zvíře zavřené v bytě nebo je to pro něj opravdu spíše trápení?

Kanál TVTwixx je na YouTube známý také svými mystickými videi. Jeho autoři se v nich dělí o zajímavá odhalení, s kterými se setkávají v opuštěných domech či hřbitovech. Dokonce používají přístroj Spirit Box, s jehož pomocí se dá komunikovat s duchy.

Již dříve tito youtubeři například navštívili podzemní budovu z 19. století a komunikovali s duchem. Lidé jejich kanál a práci obdivují a vždy se velmi těší na nová videa.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.