0

Žena se pokusila zadržet vysokorychlostní vlak nohou

Vidělo: 1624 lidí

V čínském městě Kanton se žena snažila zadržet vysokorychlostní vlak umístěním nohy do mezery mezi vlakem a nástupištěm. Video incidentu zveřejnil Daily Mail.

V neděli večer 14. července 30letá Číňanka Wan spolu s bratrem a kamarádkou přeskočila turniket na městském vlakovém nádraží poté, co zaměstnanci stanice odmítli přijmout jejich jízdenku, protože vlak se už pomalu rozjížděl.

Žena však požádala o otevření dveří, které již byly zavřené. Žena začala křičet, protože to byl poslední vlak směrem Čchang-ša, a pokud ho nestihne, tak dorazí pozdě do práce.

Na záběrech je vidět, jak se Číňanka snaží strčit nohu do mezery mezi vlakem a nástupištěm a křičí: „Prosím, otevřete dveře, bude to trvat chviličku.“

Nakonec se ji čtyřem zaměstnancům podařilo odtáhnout od okraje nástupiště. Kvůli incidentu vlak odjel se sedmiminutovým zpožděním.

Ženu byla odsouzena k trestu odnětí svobody na devět dní za porušení řádu, její bratr a kamarádka dostali varování.

скачать dle 12.1
Štítky:vlak video Čína
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.