0

V USA tvrdě srazili na zem starší ženu během zadržení

Vidělo: 1331 lidí

Americká policie musela použít speciální vybavení proti starší motoristce poté, co odmítla zaplatit pokutu za porušení pravidel silničního provozu.

K incidentu došlo v americkém státě Oklahoma. Video upoutalo pozornost kanálu NBC News.

Všechno, co se stalo, bylo zaznamenáno kamerou policejního registrátoru. 65letá Debra Hamilová odmítla zaplatit pokutu 80 $ za zlomený světlomet na svém autě. Odmítla podepsat trestní list, načež jí policista nařídil, aby opustila auto. Debra zavřela okna v autě a pokusila se uniknout. Po hodině pronásledování starší ženy se policistovi podařilo ji zastavit. V tuto chvíli policista už nebyl tolerantní a okamžitě vytáhl elektrošokovou pistoli. Ale i proti ní se žena dokázala bránit a nedala policistovi jinou možnost.

V důsledku incidentu proti Hamilové zahájili dvě trestní stíhání - za to, že bránila policii a zaútočila na policistu. Pachatelka to vysvětlila tím, že je „vesnickou dívkou, která nemá ráda válení se po zemi“.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.