0

Policista zabil nešťastnou náhodou ženu, když se pokusil zastřelit jejího psa

Vidělo: 1338 lidí

Minulý čtvrtek 1. srpna večer se policejní důstojník z Arlingtonu ve státě Texas na jihu Spojených států dopustil vraždy z nedbalosti. Městská policie odhalila záběry z tělesné kamery hlídkového důstojníka, který se stal účastníkem fatálního incidentu.

Podle předběžných údajů z médií byli policisté a lékaři vyslání na místo, kde podle oznamovatele ležela na trávě žena v bezvědomí.

Přijíždějící policista se pokusil přiblížit k údajné oběti, na něj se ale vrhl pitbull, který se zjevně rozhodl zachránit svou majitelku.

Po několika varováních použil policejní důstojník služební zbraň. Zda zasáhl psa, není známo, ale jedna z kulek zasáhla ženu, která byla později identifikována jako třicetiletá Victoria Margaret Brooksová.

Žena byla převezena do nemocnice, kde ji lékaři prohlásili za mrtvou.

V současné době zkoumá speciální komise všechny okolnosti incidentu, policista je suspendován.

Nedávno se na Sputniku psalo o tom, že americká policie musela použít speciální vybavení proti starší motoristce poté, co odmítla zaplatit pokutu za porušení pravidel silničního provozu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.