0

Obří žralok se zakousl do nohy rybáři, který jej chytil

Vidělo: 1632 lidí

Ke hroznému případu došlo v USA. Obrovský žralok černocípý zaútočil na kapitána rybářského plavidla, které plulo ve vodách Atlantického oceánu.

Skupina mužů si šla zarybařit. Najednou se jednomu z nich podařilo chytit 1,5 metru dlouhého žraloka. Když však kapitán lodi, Rick Keyton, pomáhal zvednout chycené zvíře na palubu, mořský predátor kousl nešťastného muže do nohy. Video bylo zveřejněno na YouTube a rychle se stalo virálním.

Na záběrech je vidět muž v modrém tričku, který se snaží na palubu vytáhnout žraloka. V jistém okamžiku však začal hystericky křičet:

„Pomozte! Dostal mě!“ Ostatní rybáři vyprostili sevřenou končetinu nožem a dalšími nástroji, i přesto měl však kapitán poměrně vážnou 20centimetrovou ránu. Okamžitě ji vydezinfikovali, pak připevnili ručník k noze pomocí lepicí pásky. Hned na pobřeží hledal Rick Caton lékařskou pomoc.

Video vyvolalo na internetu smíšené reakce. Mnozí měli pocit, že rybář dostal to, co si zasloužil.

„Dobře  ti tak, darebáku.“

„Žralok udělal skvělou práci, jen se mohl zakousnout výš,“

„Dobrá práce, žraloku!“ – psali  komentátoři.

Jiní naopak vyjádřili oběti soucit.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.