0

Restauratér zaútočil na auto s turisty, kteří nebyli spokojení s jeho jídlem. Prorazil čelní sklo

Majitel malé restaurace v Porto Palermo v Albánii byl tak naštvaný na španělské turisty, kterým nechutnalo jeho jídlo, že zaútočil na jejich minibus.

Při útoku na mikrobus prorazil muž čelní sklo holými rukama.

Několik minut se vůz s rozzlobeným restaurátorem na kapotě kymácel ze strany na stranu. Muž holýma rukama prorazil čelní sklo a pokoušel se dostat k osobám, které ho tak urazily.

Turisté ze Španělska navštívili restauraci, kde ale nebyli spokojeni s podávaným jídlem. Majitele to tak rozzlobilo, že skočil na kapotu, když se turisté chystali odjet, a za několik minut prorazil čelní sklo rukama.

Nakonec vznětlivý muž seskočil z auta na silnici a brzy byl zadržen policií.

Ministr cestovního ruchu na incident rychle zareagoval. Setkal se se Španěly, kteří byli šokováni temperamentem restauratéra, a omluvil se jim za jeho čin.

Proti 51letému Michalu Kokedimouvi, který zaútočil na španělské turisty, bylo okamžitě zahájeno trestní stíhání podle tří paragrafů místního trestního zákoníku.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.