0

Stylové ikony podle časopisu PEOPLE 2019

Americký herec Nick Jonas a indická herečka a producentka Priyanka Chopra na červeném koberci na 72. mezinárodním filmovém festivalu v Cannes. Po setkání na každoroční významné společenské akci Met Gala v roce 2017 a zahájení romantického vztahu se Priyanka Chopra a Nick Jonas staly známými společnými veřejnými vystoupeními.

Zendaya, Jennifer Lopez, Serena Williamsová, Céline Dion, Lady Gaga a mnoho dalších. Více celebrit naleznete v naší fotogalerii!

Časopis People představil svůj seznam nejstylovějších hvězd roku 2019, v žebříčku nechybí ani Priyanka Chopra a Nick Jonas.

Do seznamu se vešly také Zendaya, Jennifer Lopez, Serena Williamsová, Céline Dion, Lady Gaga a mnoho dalších.

Podívejte se na naši fotogalerii.

Céline Dion na módní přehlídce jaro-léto Haute Couture v Paříži v roce 2019. Kritici nediskutují o nezapomenutelných podobách Céline Dion, což je stále překvapivé.

 


Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez na CFDA Fashion Awards. Jennifer Lopez při ocenění Módní ikona s Alexem Rodrigue (vlevo) a Tomem Fordem (vpravo) na CFDA Fashion Awards v Brooklynském muzeu v pondělí 3. června 2019 v New Yorku. Jennifer Lopez pokračuje ve zlepšování své image a v průběhu let se stává stále krásnější. Líbí se její šaty od Versace a Tom Ford.

 


Herečka Zendaya na filmové premiéře filmu Spider-Man: Daleko od domova v čínském divadle TCL v Los Angeles. Během četných veřejných vystoupení prokázala, že ji lze nazvat hvězdou stylu.

 


Lady Gaga na červeném koberci na 25. ceně Sdružení filmových a televizních herců v Los Angeles. Zpěvačka Lady Gaga se čas od času ukázala na veřejných akcí a zaslouženě se objevila na seznamu těch nejstylovějších.

 


Serena Williamsová při zahájení výstavy Camp: Poznámky k módě v New York Metropolitan Museum of Art.
V roce 2019 se Serena Williamsová objevila na Met Gala v módních šatech od Versace v kombinaci s odpovídajícími žlutými teniskami Virgil Abloh. Nyní si právem zaslouží stát se ikonou stylu, říkají kritici.


Herec Billy Porter na 91. ročníku udílení Oscarů v Hollywoodu

 


Zpěvačka Kacey Musgravesová v síni slávy v Nashville Country Museum.

 


Herečka Regina King pozuje s Oscarem na 91. ročníku udílení Oscarů v Hollywoodu.

 


 Herečka Gemma Chan během Oscaru v Los Angeles. 

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.