0

Krádež století. Video, kde dva chlapci kradou kolečko, mělo na sociálních sítích obrovský úspěch

Uživatele sociálních sítí pobavila krádež kolečka dvěma chlapci ve městě Belorečensk na území ruského Krasnodarského kraje. Celou událost zaznamenala bezpečností kamera.

Záběry ukazují, jak se dva chlapci neúspěšně pokoušejí přehodit zahradní kolečko přes vysokou bránu pomocí improvizovaných prostředků, včetně lavic, stolu a žebříku. Poté, co z nich postavili jakýsi druh „pyramidy“, se chlapcům podařilo kolečko přes bránu dostat. Na konci videa můžete vidět, jak starší ze „zlodějů“ kolečko odváží, zatímco se mladší veze. V tomto případě jeden z chlapců podle záběru zapomíná svůj batoh za plotem. Video, které bylo ruskými médii zveřejněno 3. září, získalo v současné době přes čtyři miliony zhlédnutí.

Když toto video začalo získávat popularitu s titulky „Krádež“, „Krádež století“, zaujalo i policii. Ale všechno bylo vyřešeno, majitel kolečka uvedl, že děti pomáhaly své babičce. A ten, kdo zveřejnil video na internetu, to udělal bez souhlasu a žertem to označil za krádež.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.