0

Bývalý mluvčí Bílého domu tančí v populární televizní show

V USA začala 28. řada populární televizní show Dancing with the Stars, analog české StarDance… když hvězdy tančí, který vysílá ABC. A hned je tady senzace. Této řady se účastní bývalý mluvčí Bílého domu Sean Spicer.

Tuto novinku nervózně přijala americká administrativa, protože poškozuje image úřadů. Pozornost místních médií je přitahována právě k bývalému oficiálnímu úředníkovi, uvádí CNN.

Je pozoruhodné, že Spicer dříve odmítl účast v show. Tvrdil, že byl „velmi zaneprázdněn a měl by studovat všechny pracovní nabídky po opuštění Bílého domu“. Bývalý mluvčí nakonec přijal nabídku kanálu, který tak bezpochyby získal plusové body ve svém hodnocení. Na sociálních sítích vznikla vzrušená diskuse o vystoupení Spicera, který se svou partnerkou předvedl plamennou salsu. „Je to velmi dobrý tanečník,“ připustili někteří blogeři. Ostatní méně přátelští účastníci diskuse si vzpomněli na všechny jeho hříchy při práci v Bílém domě.

Mluvčí se ve své funkci občas uchýlil i ke lži. Například v lednu 2017 uvedl, že na přísahu Donalda Trumpa přišlo více lidí než na inaugurace jiných prezidentů. Nakonec se ukázalo, že to nebyla pravda. Navzdory námitkám Spicer kritiku nepřijal a klidně pracoval dál. Kromě toho bývalý mluvčí utkvěl v paměti ostrými rozhovory s reportéry na týdenních brífincích. Za to byl médii ostře kritizován. Spicer pracoval jako mluvčí Bílého domu asi šest měsíců.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.