0

„Jako promiňte, ale ten playback je vidět.“ Uživatelé odhalili, že Brožová nezpívá živě

V novém sobotním dílu show Tvoje tvář má známý hlas, který se objevil na youtube, uživatelé věnovali pozornost vystoupení Kateřiny Brožové, která zpívala jako americká R&B a soulová zpěvačka Macy Gray.

Video získalo během necelých 24 hodin 3,5 tisíce zhlédnutí a hodně komentářů.

Někteří z komentátorů zapochybovali, že Brožová zpívá živě.

„Jako promiňte, ale ten playback je vidět,“ okomentoval jeden z uživatelů.

„Jasný playback, hlavně že výhra,“ napsal další sledující.

„Playback, co víc k tomu říct,” souhlasí s výše uvedenými komentáři další uživatel.

Brožové se podařilo v tomto dílu zvítězit.

Předtím zpěvačka zazpívala a zatančila jako britská zpěvačka s kosovskými kořeny Rita Ora. Tehdy její vystoupení nenechalo chladným ani jednoho diváka. Diváci a uživatelé byli příjemně překvapeni tím, jak se zpěvačka zhostila daného úkolu.

Osobní život

Česká herečka, zpěvačka a moderátorka Kateřina Brožová má za sebou několik vztahů. Jejím bývalým partnerem byl například podnikatel a mediální magnát Jaromír Soukup. O možné příčině rozchodu promluvila také v Show Jana Krause.

„Ano, já jsem neposlušná. Vždycky jsem chtěla dělat svoji práci. Prostě jsem chtěla žít podle svého. Člověk, který není z branže a začne žít s herečkou, má třeba úplně jiné představy,“ řekla tehdy Brožová k rozchodu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.