0

To budete naprosto ohromeni! Byl chycen největší žralok šedý

Jedná se o obrovského žraloka, který je podle rybářů tou největší a nejtěžší rybou ze všech, které kdykoliv chytili.

Tento žralok šedý (Hexanchus griseus) byl chycen nedaleko historického města Šibenik, které se nachází ve střední Dalmácii, na pobřeží Jaderského moře, a může být největším žralokem svého druhu, který byl kdy chycen.

Místní rybáři Marin Salov a Marko Sola byli velmi překvapeni, když našli obrovského žraloka v rybářské síti a natočili rybu předtím, než ji vrátili zpět do moře, jak vyžaduje místní zákon.

Žralok obrovský volá na pomoc rybáře. 

Na internetu se objevilo neuvěřitelné video, na kterém se žralok obrovský blíží k rybářské lodi z východní Malajsie a tiše volá rybáře na palubě o pomoc.

Záběry z Youtubu se na internetu hned staly virální.

Žralok obrovský se dostal do svízelné situace. Měl na sobě oprátku ze šňůry, která se mu obtočila kolem těla. Pro žraloka to pravděpodobně bylo značně nepohodlné.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.