0

Hasiči bojují s 5metrovou krajtou poté, co snědla kočku

Na internetu se objevilo příšerné video, ve kterém se několik lidí snaží chytit hada a dát ho do pytle. Situaci zkomplikovalo to, že krajta byla nejen velmi velká – téměř 5 metrů dlouhá, ale také těžká, protože právě polkla kočku.

Krajta asi pět metrů dlouhá byla objevena před domem 63letého muže v Chanthaburi v Thajsku, hlásí Daily Mail.

Thongchai Jiamyungyuen se probudil ve svém domě na štěkání psů a vyšel ven, aby zjistil, co se děje. Byl velice překvapený, když před svým domem objevil krajtu, která právě spolkla jeho kočku. 

Muž sdělil pár slov i Daily Mail. „Byl jsem ohromen velikostí této krajty, protože jsem nikdy neviděl tak velkého hada.“

„Nevím, odkud přišel, ale všiml jsem si, že sežral naši kočku, tak jsem si pomyslel, že moji psi mají štěstí, protože je had mohl sežrat taky,“ dodal.

Na záznamu vidíme lidi přicházející na pomoc, kteří se snaží zvednout krajtu, aby ji vložili do pytle. O několik vteřin později muži uskočí zpět a hadovi se povede uvolnit ze sevření a vyklouznout ven. Operace pak začíná znovu.

Hasič Chalermdach Pimthong uvedl, že bylo velmi obtížné krajtu zvednout, protože byla těžší kvůli váze svého nedávného pokrmu.

„Krajta stále tráví své nedávné jídlo, což si myslíme, že byla kočka. To ztěžovalo chytání, protože její hmotnost se kvůli jídlu zvýšila,“ řekl.

„Chytili jsme ji, ale pak utekla, zatímco jsme se snažili dát její obrovské tělo do pytle. Pak jsme museli začít znovu a podruhé, celý tým nám pomohl.“

Krajta byla držena na hasičské stanici, než byla propuštěna zpět do divočiny.

Krajta usnula na vánočním stromku

V Austrálii usnula třímetrová krajta na vánočním stromku a předstírala, že je věnec. Informuje o tom ABC Brisbane.

Když se Leanne Čapmanová a její kamarádka vrátily do svého domu v Brisbane, zaslechly na balkóně zvláštní zvuk. Podle žen tam někdy létají ptáci, takže se rozhodly jít na balkón a vyfotit je.

Pro lepší záběr Čapmanová ustoupila a narazila do nádoby s vánočním stromem. Otočila se a uviděla na stromě jako věnec krajtu.

Ženy se tiše vrátily do bytu a rozhodly se nerušit hada. Krajta odpočívala na stromě ještě několik hodin a později v noci se rozhodla odplazit. Teprve v tu chvíli si Čapmanová a její kamarádka uvědomily, jak velká ta krajta byla.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.