0

Příšerná událost. Hrůzostrašný žralok lidožravý krouží kolem lodi

Hrůzostrašný velký bílý žralok byl natočen, jak zlověstně číhá poblíž lodi u pobřeží australského ostrova.

Na záběrech je zachycen moment, kdy velký bílý žralok zlověstně krouží kolem rybářské lodi.

Je vidět, jak dravec od plavidla odplouvá, pak ale změní směr a zamíří přímo k lodi.

Jasně vystrašený kameraman vytáhuje svou kameru z vody, pak ji ale vrátí, aby zjistil, že žralok pokračuje a stále přistupuje. Žralok se otáčí nejprve doprava a pak plave v kruhu.

Záběry byly natočené Krisem Smeedem ze severního ostrova Austrálie v pátek 20. prosince. Od té doby, co video sdílely různé australské zpravodajské stanice, se na záběry podívaly stovky lidí.

Žralok obrovský volá na pomoc rybáře

Na internetu se objevilo neuvěřitelné video, na kterém se žralok obrovský blíží k rybářské lodi z východní Malajsie a tiše volá rybáře na palubě o pomoc.

Záběry z Youtube se na internetu hned staly virální.

Žralok obrovský se dostal do svízelné situace. Měl na sobě oprátku ze šňůry, která se mu obtočila kolem těla. Pro žraloka to pravděpodobně bylo značně nepohodlné.

Velký žralok bílý

Velký žralok bílý nebo žralok lidožravý je jednou z největších dravých ryb na planetě. Žraloci tohoto druhu v průměru dosahují délky 4,6 - 4,8 m. Žraloci bílí se vyskytují ve vodách všech oceánů kromě Severního ledového oceánu. Jsou považováni za nejnebezpečnější druh žraloků pro člověka.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.