0

Neuvěřitelné záběry tance potápěče a žraloka.

Žraloci jsou schopni v nás probouzet hrůzu, ale také obdiv. Je to opravdu tak? Při pohledu na tento tanec se většina lidí chvěje strachem. Na internetu jsou k dispozici ke zhlédnutí stovky videí žraloků, které nás mohou přesvědčit, že bychom si měli od těchto nebezpečných tvorů, kterým se často přezdívá „dokonalí predátoři“, udržovat značný odstup.

I přesto ale stále existují nějací nadšenci, kteří se prostě nemůžou držet od žraloků dál.

Tento odvážný potápěč, který při tanci v akváriu s obrovským žralokem velmi riskoval, šokoval tisíce uživatelů YouTube. Video ukazuje, jak daný potápěč vstupuje do nádrže „predátorů“ a byl vyzván k tanci, „valčíku“, se žralokem.

Odvážlivec popadl žraloka za jeho ploutev, jako by to byl jeho taneční partner, a byl schopen se s ním točit ve vodě. K překvapení tisíců uživatelů YouTube ale nebyl tento smělý muž nijak zraněn.

Podle informací byly dané záběry pořízeny již v říjnu roku 2019. Na sociálních sítích si však získaly popularitu teprve nedávno. Video se stalo virálním a šířilo se na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Pravděpodobně musíte mít určitou odvahu a být dostatečně zruční, abyste mohli krásně a romanticky tančit se žralokem v obrovském akváriu. Vyvstává však jedna zajímavá otázka: Ví potápěč, jak tančit se ženami?

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.