0

Kanaďan natočil na video neobyčejný jev, který vzniká pouze při mrazu

Kanaďan Jason o. Zackowski při mrazu natočil fascinující jev. Na záběrech je vidět bublinu, která zamrzá, a na jejím povrchu vznikají sněhové vločky.

Muž bydlí ve městě Red Deer, které leží v provincii Alberta. Okamžitě se vytváří sněhové vločky a je to naprosto fascinující a pěkný pohled.

„Sledujte, jak krásné krystaly se vykrystalizují na pozadí zapadajícího slunce a pošetilého psa, který se potuluje po sněhu,“ okomentoval své video muž.

12. ledna v provincii teplota klesla -40 stupňům, což je pro tento region klasická zima.

Zamrznutí aut do ledu v USA

Před dvěma roky se na internetu objevilo video, na němž je vidět, jak na ulicích amerického státu Massachusetts automobily zamrzly do ledu. Tehdy kvůli silné bouři, která způsobila prudké ochlazení v USA, byly zaplaveny ulice, poté voda zamrzla a vytvořila tak past pro auta, která byla zaparkována u domů.

Uživatelé bouřlivě reagovali na krátké video. Mnozí se domnívali, že přišla nová doba ledová. Druzí nazvali bouři „klimatickou zbraní“ ruského prezidenta. „On (pozn. Putin) ničí americkou ekonomiku a infrastrukturu,“ vyjádřil přesvědčení uživatel pod přezdívkou Cattefaie Blæc. Komentátoři také uvedli, že počasí připomíná sibiřské mrazy, a někteří to srovnali s apokalypsou.

скачать dle 12.1
Štítky:mraz Kanada
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.