0

Poslední módní přehlídka návrháře Jeana-Paula Gaultiera

V pařížském divadle Châtelet se konala poslední přehlídka francouzského návrháře Jeana-Paula Gaultiera. Módní návrhář se po téměř padesátileté kariéře rozhodl svou značku uzavřít a věnovat se novým projektům. Téměř za hodinu byl vyložen příběh velkého módního domu. Podívejte se v naší galerii, čím se tento svátek zapsal do historie.

Přehlídka začala „pohřbem“. Účastníci přehlídky v černých oblecích vynesli na pódium rakev, z níž vystoupila modelka v bílých šatech s bujnými rukávy.

Slavné modely z minulých let představily supermodelky, herečky, zpěvačky a světské krásky.

Neobešlo se to bez filmu Pátý element. Vesmírné oblečení pro hrdiny fantasy filmu scénáristy Luky Bessona je také zásluhou Gaultiera.

Návrháře přišlo podpořit mnoho přátel. Například hvězda burlesky Dita Von Teese, která byla vždy jednou z jeho hlavních múz, modelka Eva Herzigová a zpěvačka Amanda Learová.

Na konci představení se objevil sám maestro. Na rozdíl od účastníků přehlídky byl oblečen do jednoduché modré pracovní kombinézy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.