0

Obrovský bílý žralok se agresivně snaží zakousnout svou kořist. Hrůzostrašné záběry přímo z potápěčské klece

Na YouTubu se objevily šokující záběry velkého bílého žraloka, který se několikrát agresivně snaží zakousnout svou kořist. Dravec na vás zapůsobí svojí velikostí.

Na záběrech natáčených z potápěčské klece lze pozorovat, jak se žralok lidožravý agresivně a rychle hýbe a několikrát při tom široce otevírá tlamu při pokusech o chycení kořisti.

Autor videa v popisu uvádí, že k tomu došlo třetí den jejich potápění s velkými žraloky lidožravými na ostrově Guadalupe, který je jediným místem na světě, kde hnízdí buřňáček dlouhokřídlý.

V moři okolo ostrova je mimořádně hojný výskyt velkého žraloka bílého. Potápění v klecích ke žralokům je díky čistotě zdejší vody hlavní turistickou atrakcí.

Velký bílý žralok chytá úlovek

Na Instagramu se objevily unikátní záběry velkého bílého žraloka natočené na mobilní telefon. Video bylo zveřejněno na profilu sharkday.in na Instagramu.


Na záběrech velký bílý žralok chytá úlovek, který je připoutaný k lodi.

Potápěč podle popisu natáčí celý tento proces na svůj iPhone. Je vidět, jak moc obrovský žralok je.

Žralok se snaží zaútočit na kořist, ale posádka lodě ji zvedá nahoru. Ryba v blízkosti kamery otevírá svou velkou tlamu, ukazuje své tesáky a plave směrem ke kameře.

„Síla bílých žraloků! Toto video bylo pořízeno na iPhone Thomasem Olsenem. Není to super?“ je uvedeno na profilu.

Velký žralok bílý

Velký žralok bílý neboli žralok lidožravý je jednou z největších dravých ryb na naší planetě. Žraloci tohoto druhu v průměru dosahují délky 4,6 – 4,8 metru. Žraloci bílí se vyskytují ve vodách všech oceánů, kromě Severního ledového oceánu. Jsou považováni za nejnebezpečnější druh žraloků pro člověka.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.