0

Ohromující záchrana. Policisté vytáhli řidiče z hořící kabiny půl vteřiny před výbuchem

„Stihnout to půl vteřiny před katastrofou.“ To se stává nejen v hollywoodských filmech, kde hlavní hrdina přeřeže správný drát na odpalovacím zařízení vteřinu před apokalypsou a vyskočí z auta, které padá do propasti, metr před útesem.

Podařit se to může i obyčejným lidem, záchranářům nebo policistům z malých krajských měst.

V americkém státu New Jersey na dálnici při dopravní nehodě vzplanul náklaďák. Dva projíždějící policisté se hned vrhli na pomoc řidiči, který byl kvůli výbuchu dočasně ohlušen a ztratil orientaci. Muž se snažil dostat z auta, ale tehdy šlo už jen vteřiny.

Policisté ho vytáhli za ruce na asfalt a doslova ho odtáhli od auta. V tu chvíli auto vybouchlo.
Uživatele poznamenali, že natočené video, a to i s ohledem na otřesy a problémy se zvukem, je hodno filmových ocenění v žánru akční film.

Bojové vozidlo pěchoty se čelně srazilo s autem

Neobvyklá dopravní nehoda se 30. října stala v Ulan-Ude, které je hlavním městem Republiky Burjatsko v Rusku.
Na křižovatce se srazily Nissan Patrol a bojové vozidlo pěchoty. Verze toho, co se stalo, se liší. Očití svědci říkají, že viníkem je BVP, které nedalo přednost.
Úřední osoby tvrdí, že Nissan předjížděl obrněné vozidlo, které doprovázelo konvoj vojenské techniky, a narazil do obrněného vozu, které jelo ve složení organizovaného konvoje.
Nicméně při nehodě nikdo nebyl zraněn, ale Nissan dostal co proto.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.