0

Nový dokumentární seriál Netflix může lámat rekordy Zaklínače a Stranger Things.

Dokumentární seriál o majiteli soukromé zoo Joe Exotica získal 64 milionů zhlédnutí, uvádí The Verge. Projekt Pán tygrů tak téměř dohnal třetí a nejoblíbenější sérii jednoho z hitů Netflixu Stranger Things.

Jedná se o působivá čísla pro show, která vyšla před pouhým měsícem, není založena na populární knize a reklama byla slabá.

Očekává se, že Pán tygrů může mít stejnou úroveň sledovanosti jako Zaklínač, který je nejpopulárnějším pořadem na platformě, jejíž publikum čítá 76 milionů diváků.

Nielsen a další ratingové firmy již uvedly obrovská čísla sledovanosti Pána tygrů, včetně nedávné zprávy z Nielsen, která zjistila, že prvních sedm epizod Tygřího krále nasbíraly přes 5,3 miliardy vysílacích minut v době od 23. března do 29. března.

Přesto jsou Nielsenova čísla omezena rozsahem, protože počítají pouze diváky ve Spojených státech.

Hlavní hvězda show je excentrický Joe Exotic z Oklahomy. Gay polygamista, bývalý vězeň, milovník střelných zbraní a country zpěvák, všechno je o něm. Děj je postaven kolem divokých potyček chovatele s ochránci zvířat Carol Baskin.
Pán tygrů zplodil mnoho memů na Twitteru, Instagramu a Facebooku. O projektu diskutují celebrity: Edward Norton, Kim Kardashian, Jared Leto, Chrissy Teigen a další.

Skutečnost, že byl také k dispozici více než 167 milionům předplatitelů dává Netflixu výhodu ve světě, kde se živé televizní vysílání snížilo. Pán tygrů nebyl jen bizarní zábavou; byl to také jeden z mála nových pořadů, které lidé mohli sledovat.

V Netflixu po úspěších pořadů Pán tygrů a Láska je slepá plánují dále rozvíjet směr dokumentárního filmu.

Nejpopulárnější seriál během karantény

Streamovací služba Netflix oznámila, jaký seriál se u diváků těší největší popularitě během karantény. Jde o seriál Kancl.

Netflix tento výběr diváků nijak nekomentoval, ale někteří uživatelé si myslí, že se lidem v době karantény zkrátka stýská po práci. Děj tohoto komediálního seriálu se točí kolem společnosti na prodej papíru, jejíž zaměstnanci se v práci užírají nudou. Nejvýraznější postavou celého seriálu je šéf pobočky Dunder Mifflin Michael Scott, kterého si zahrál oblíbený herec Steve Carell.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.