0

Jako domeček z karet. Čtyřicetitunový tank Leopard přejel karavan.

Co se stane s karavanem, když ho přejede čtyřicetitunový německý tank Leopard? Odpovědi na tuto otázku byl věnován další pořad DemolitionRanch, i když výsledek byl vcelku předvídatelný.

Hlavní německý tank Leopard I, model roku 1966, dopravil na polygon neméně starý americký karavan.

Moderátor pořadu Matt Carriker se předem dobře vysmál autu, než vypustil tank. Rozstřílel ho například z belgické kulometu FN P90 a pak z amerického ručního kulometu M60.

Setkání s tankem přeměnilo podle očekávání karavan v hromadu trosek. Leopard ho jednoduše projel skrz a vynesl na kanónu dveře spolu s rámem. Celý interiér byl na padrť.

Leopard byl hlavní tank armády SRN v šedesátých až osmdesátých letech. Je vyzbrojen kanónem ráže 105 mm. Má hmotnost 40 tun, čtyřčlennou posádku a dodnes ho má ve výzbroji přes deset zemí.

скачать dle 12.1
Štítky:Leopard tank
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.