0

Odešel legendární rockový hudebník Johnny Hallyday.

Vidělo: 1489 lidí

Slavný francouzský zpěvák a skladatel Johnny Hallyday zemřel ve věku 74 let, oznámila jeho manželka Leticia agentuře France Presse.

„Johnny Hallyday odešel. Píši tato slova a nevěřím jim. A přece je tomu tak. Můj muž už tu není. Opustil nás dnes v noci, celý svůj život prožil statečně a důstojně", stojí ve zprávě hudebníkovy manželky.

Asi rok bojoval zpěvák s rakovinou plic. Média dříve oznámila, že chemoterapie měla záporný vliv na jeho zdraví, a jeho stav se zhoršil.

 

Johnny Hallyday (pravým jménem Jean-Philippe Leo Smet) se narodil 15. června 1943 v Paříži. Vykonal přes 400 koncertních zájezdů, koncerty navštívilo 15 milionů diváků. Do roku 2005 bylo vyprodáno asi 80 milionů jeho desek, 18 alb se staly platinovými. Je autorem mnoha písní ve stylu šanson a hudby pro filmy.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.