0

Ženy zablokovaly zločince v prodejně a donutili ho, aby prosil o milost

Vidělo: 1493 lidí

V americkém Houstonu ve státě Texas se pokusil muž oloupit prodejnu mobilních telefonů, byl ale v ní zavřen. Konec konců musel na kolenou žádat, aby ho propustili.

Na videozáznamu, který zveřejnila místní policie, je vidět, jak zločinec vstupuje do místnosti, v níž se nacházejí tři ženy a malé dítě.

Žádá, aby mu otevřely pokladnu. Jedna žena mu odpovídá „ne", a pak všechny tři ženy vyšly ven a zamkly dveře.

Je slyšet, jak lupič říká: „Sakra, jsem v tom uvízl. Sakra, půjdu do basy". Střílí na dveře, pak se je pokouší vypáčit, ale marně.

Pak začíná lidi venku prosit, aby ho propustili, a najednou poklekne. „Prosím vás, já přece nic nemám. Prosím vás. Prosím vás. Je mi hrozně líto", uprošuje, ale marně.

Konečně byl zatčen.

Majitel obchodu televizi Click Houston řekl, že tento člověk už oloupil jeho prodejnu před čtrnácti dny, ukradl dva tisíce dolarů a několik telefonů.

Jak oznámila policie, lupiče, který už byl jednou zatčen za podobné zločiny, pošlou do žaláře na pět let.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.