0

Bezpilotní automobil s novináři narazil do auta

Vidělo: 1671 lidí

Prototyp bezpilotního auta společnosti Phantom AI neobstál ve zkoušce a během ukázkové jízdy s novináři magazínu TechCrunch v plné rychlosti narazil do před ním jedoucího auta.

Společnost Phantom AI vyvíjí vlastní systém autonomního řízení a testuje ho na autech značky Genesis. Společnost vede Hyunggi Cho, absolvent americké Carnegie-Mellonovy univerzity a bývalý zaměstnanec společnosti Tesla, kde se věnoval vývoji autopilota. Phantom AI založil spolu s Chan Kyu Lee, bývalým zaměstnancem Hyundai. Ten byl právě za volantem prototypu, který měl předvést vlastnosti nového systému firmy novinářům z TechCrunch, jenže místo toho narazil do před ním jedoucího auta. Chan se pokusil zasáhnout a vozidlo zastavit, ale bylo příliš pozdě.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.