0

„Ohnivý záblesk“ vyšlehl z asfaltu v Amsterdamu

Vidělo: 1556 lidí

Neuvěřitelné záběry se podařilo natočit pomocí jedné z pouličních kamer v Amsterdamu v pátek 9. března. Je na nich vidět, jak se zpod asfaltu nečekaně začíná zvedat kouř, pak na povrch vyšlehává ohnivý záblesk, který okamžitě zasáhl pracovníka, který stál opodál. Sdělily o tom noviny The Daily Star.

Zdůrazňuje se, že k incidentu došlo nedaleko Státního muzea v Amsterdamu. Na záběrech člověk v pracovním oděvu stojí na žebříku nedaleko kavárny.

Náhle se zprava od něho začal ohýbat chodník a pak z něj začal jít nahoru černý dým. Poté zpod asfaltu vyšlehl ohnivý záblesk a zasáhl pracovníka, který se pak ztratil z dohledu. K incidentu došlo během několika vteřin.

Uživatelé byli tímto videem šokováni.

„Proto teď raději nevycházím ven" oznámil jeden Uživatel.

„Hrůza! Vypadá to, jakoby schválně mířil přímo na něj," napsal komentující.

Uživatelé rovněž vyjádřili naději, že je s mužem vše v pořádku.

Podle předběžných informací bylo příčnou incidentu poškození kabelu během stavebních prací. V důsledku tohoto incidentu zůstalo bez světla 25 tisíc domů a byly paralyzovány tramvajové cesty ve městě.

Uvádí se také, že dva lidé, kteří se nacházeli v blízkosti tohoto incidentu, utrpěli popáleniny.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.