0

Směšný flash mob americké policie ovládl internet

Vidělo: 1751 lidí

Američtí policisté udělali veselý flash mod s hashtagem #LipSyncBattle, ve kterém účastníci synchronně pohybují rty s písní a předstírají, že zpívají. Jejích zábava získala neuvěřitelnou popularitu na internetu.

Policisté z policejního oddělení v Norfolku, USA, zveřejnili své video v reakci na výzvu policie v Corinthu v Texasu. Video se divákům tak líbilo, že ho již zhlédlo 26 milionů uživatelů a udělalo z účastníků hvězdy.

Aktéři si zatancovali na písničku Marka Ronsona a Bruno Marsa Uptown Funk během přestávky na oběd na pozadí hasičů a policejních vozů a motocyklů. Podle zástupce úřadu chtějí ukázat, že jim nic lidského není cizí, ale vždy pamatují na své povinnosti.

„Chtěli jsme ukázat, že našim hlavním cílem je chránit a sloužit společnosti, ale nejsme roboti. Máme mnoho společných zájmů," říkají policisté.

Ukázalo se, že mnohým se ten nápad moc líbil, po celé Americe policie začala natáčet podobné videa. Bylo to velmi zábavné a milé. Takové jste je ještě určitě neviděli.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.