0

Tento týden v obrázcích: oslavy, požáry a zemětřesní. Jaký byl uplynulý týden?

Vidělo: 11 069 lidí

150metrový Zlatý most (Cau Vang) nedaleko vietnamského města Danang. Obrovské ruce svírají tento most na vrcholku hory Ba Na ve výšce 1400 metrů.

Jako vždy si pro Vás GLoobal připravil nejlepší fotografie uplynulého týdne.

Minulý týden byl ve znamení oslav, ale i ničivých požárů a zemětřesní. Díky GLoobalu si můžete prohlédnout rozdováděné tanečníky i následky přírodních živlů.

Tanečnice na festivalu Guelaguetza. Guelaguetza je každoroční festival, během kterého se setkávají tradice různých etnik a kmenů v mexickém státě Oaxaca. 30. července 2018.

 

Zápas házenkářek z Norska a Řecka na turnaji.

 

Vystrašená žena objímá dánskou policistku během demonstrace proti zákazu zahalování tváře. Kodaň, 1. srpna 2018.

 

Člověk v masce mýtického tvora drží holčičku během průvodu v San Salvadoru na počest patrona státu svatého Salvátora. Fotografie byla pořízena 1. srpna.

 

Kočka se dívá na ryby v plastovém kontejneru. Istanbul, 1. srpna 2018.

 

Srdce nakreslené vzdušnými akrobaty španělského letectva během letecké přehlídky ve španělském městě Torre del Mar 29. července 2018.

 

Tanečnice během přehlídky u příležitosti oslav dne nezávislosti Peru. Lima, 29. července.

 

Dům zničený během zemětřesení na ostrově Lombok v Indonésii. Zemětřesení o síle 6,4 stupně zasáhlo ostrov 29. července a připravilo o život nejméně 10 lidí.

 

Velitel hasičů v Kalifornii koordinuje hašení rozsáhlých lesních požárů. 31. července 2018.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.