0

Byly zjištěny nejškodlivější kuchyně na světě

Vidělo: 1313 lidí

Experti sestavili seznam zemí světa, jejichž národní kuchyně jsou tučné a plné cukru.

Jedna z kuchyní na světě, která obsahuje nejvíce kalorií, je ta česká. Turistům v Česku nabízejí zapečené maso, knedlíky, utopence a také všemožné varianty těsta. Všechny tyto tučné pokrmy se zapíjejí pivem. Díky tomu je v Česku mnoho lidí s nadváhou.

Směs nejvíce chutných pokrmů, které ale nejsou zdravé, nabízejí v USA. V Americe dokázali do svého jídelníčku také zahrnout tradiční německé pokrmy (bifteky), ale i italskou pizzu a pastu a čínské pokrmy.

Další zemí v žebříčku, která se vyznačuje tučným jídlem, je Německo. Pečené vepřové, klobásy, párky, řízky, bramborový salát. To vše se stejně jako v Česku zapíjí pivem.

Belgičané jedí skoro jako Němci: dušený králík, guláš, pečivo. Tato země ale je známá kvalitou své čokolády a hranolkami, které Belgičané jedí ve velkém množství.

Z hlediska tuku je ale nejvíce nebezpečná kuchyně v Maďarsku. Gulášek, kuřecí paprikáš, budapešťské maso, zapečené makarony s masem. Místní také mají rádi chleba a moučné výrobky.

Poměrně těžká kuchyně je i v Argentině. Základem jídel v této zemi je maso, které se připravuje na mnoho různých způsobů. V argentinské kuchyni je také mnoho sladkého, a chleba.

Na spodních příčkách seznamu se objevily také arabské pokrmy a kuchyně Blízkého východu, které jsou v základu poměrně zdravé. Saláty, dušené hovězí, humus, boby. Do seznamu nezdravých místních pokrmů patří hlavně sladkosti.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.