0

Máme pro vás špatné zprávy

Vidělo: 1361 lidí

Podle britského portálu Mirror má průměrný Brit ve svém životě 5778 pohlavních styků. Bohužel ale někdy přichází doba, kdy je sexu v životě člověka méně. Experti tvrdí, že nejvíce tím trpí zdraví ženy, muži však také nezůstanou bez úhony.

Podle některých analytiků čím méně má člověk sexu, tím více se u něho snižuje libido. Nefunguje to však u všech. Pro některé lidi se myšlenka na sex stává ještě přitažlivější, když jim v životě chybí.

Ženy jsou též upozorňovány na to, že jejich vaginální stěny se mohou oslabit. To se týká zejména žen vstupujících do menopauzy. Vedlejším jevem, který se nejvíc týká starších žen, je snížení přirozené vaginální lubrikace. Stejně jako oslabení vaginálních stěn, i snížení lubrikace způsobuje nedostatek hormonu estrogenu.

I když to může znít nelogicky, mnohé ženy uvádějí, že při snížení počtu pohlavních styků se menstruace stává bolestivější. Odborníci upozorňují, že děloha je také svalem, který se smršťuje během orgasmu, což způsobuje rychlejší uvolnění krve a tudíž zmenšení menstruačních křečí.

Vědci však uklidňují, že při nedostatku pohlavních styků se také snižuje riziko onemocnění infekcí močových cest.

Uvádí se, že muži, kteří mají nedostatek sexu, s větší pravděpodobností trpí erektilní dysfunkcí.

Kromě toho je vědecky dokázáno, že lidé, kteří mají pravidelný sex, se méně stresují než ti, kteří trpí jeho nedostatkem.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.