0

Vědci dokázali zahubit rakovinu během několika vteřin

Tato revoluční technologie zkrátí dobu radiační terapie a je mnohem účinnější než tradiční způsoby léčby nádorových onemocnění. Vědci ze Stanfordu vyvinuli novou metodu radioterapie onkologických onemocnění, při které se ozařovací doba sníží z několika minut na několik sekund.

Portál Eurek Alert uvádí, že fyzika vysokých energií umožní zničit všechny zhoubné nádory a přinese zaručené výsledky.

Projekt s názvem PHASER nejen, že dokáže zkrátit dobu terapie, ale může také zmírnit možné vedlejší účinky radiační terapie. Dále tato nová metoda umožňuje provést celé ošetření za dvě až tři sezení. Poté se pacienti mohou věnovat rehabilitaci.

Již dříve portál Life informoval o tom, že britští lékaři začali při diagnostice a léčbě rakoviny plic uplatňovat jedinečnou technologii radiofrekvenční ablace, která se dříve používala k léčbě arytmií a dalších srdečních onemocnění. Operace se provádí pomocí horké jehly, kdy se prostřednictvím tohoto nástroje provede rychlá biopsie, jejíž výsledky jsou zpracovány do dvou týdnů.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.