0

Tyčí probodnutý Ind čekal na pomoc pět hodin a přežil

Vidělo: 1497 lidí

Obyvatel Indie zůstal naživu poté, co mu metr a půl dlouhá tyč probodla rameno. Oznámily to noviny The Daily Mail.

Kamal Prajapat se v pátek 6. července ve městě Adžméru ve státě Rádžasthán vracel domů ze svatby, když do jeho auta narazil nákladní vůz, který se pokoušel předjet jiné auto. Auto 25letého Inda bylo odhozeno několik metrů od silnice a náhodou ho našli projíždějící motorkáři několik hodin po nehodě. Muž se svíjel bolestí a silně krvácel.

Byl okamžitě odvezen do nemocnice, kde tým 10 lékařů provedl 10hodinovou operaci, při které tyč odstranil. Operace byla úspěšná a Prajapat bude z nemocnice propuštěn, jakmile se jeho rány zahojí. „Metr a půl dlouhá ohnutá kovová tyč mu probodla rameno a pravou ruku. Ztratil mnoho krve, byl ale při vědomí a mluvil. Hned jsme ho operovali a napojili na přístroj pro umělou ventilaci plic, teď je jeho zdravotní stav stabilní," řekl doktor Shiv Kumar Bunkar, vedoucí chirurgického oddělení nemocnice.

Bratr zraněného muže Sunil Kumar označil tuto událost za zázrak a poděkoval bohům a lékařům za záchranu svého bratra.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.