0

Vědci se dozvěděli, kdo má nejlepší orgasmus

Vidělo: 1418 lidí

Autoři vědecko-popularizačního blogu ASAPScience shromáždili údaje z nejnovějších vědeckých výzkumů v oboru fyziologie a sexuologie, stejně jako všechny statistické údaje o frekvenci, hloubce, intenzitě a dalších technických charakteristikách tohoto důležitého procesu, jakým je orgasmus.

Co se týče doby trvání orgasmu, zde vedou ženy. Jejich orgasmus trvá téměř 20 sekund, zatímco mužský pouze od 3 do 10 sekund.

Muži však májí větší štěstí s frekvencí. Pro ně sex končí orgasmem v 95 % případů, zatímco u žen pouze v 69 % případů. Muži ale potřebují po jednom orgasmu čas na nabrání sil. Oproti tomu ženy dokáží zažít několikanásobný orgasmus.

Je třeba poznamenat, že mechanismy vzniku orgasmu u žen a mužů jsou stejné, tedy od pohlavních orgánů do mozku proudí nervové impulsy. Navíc v důsledku orgasmu se produkuje velmi důležitý hormon prolaktinu, který je zodpovědný za laktaci u žen a libida u mužů.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.