0

Fenomén jménem Zeman: méně slov, více činů

Vidělo: 1463 lidí

Úřadující prezident České republiky Miloš Zeman vede v předvolební kampani – pro něj je připraveno hlasovat 47,6 % voličů, informuje nezávislý server EUobserver. Zeman, podle všeho, neprovádí volební kampaň, ke všemu ještě mají mnozí otázky ohledně stavu jeho zdraví. Proč nadále vede v průzkumech veřejného mínění?

O svůj názor ve věci neustálé popularity Miloše Zemana se se Gloobalem podělil pražský politolog Martin Koler:

„Jak jsem předpokládal a psal, nabývá finiš prezidentských voleb na „úrovni". Nutno dodat, že Miloš Zeman, prezident lidu a občanské většiny, se ho téměř nezúčastňuje, protože to nepotřebuje. Za něj mluví výsledky jeho práce, dlouhodobé a stálé názory na důležité otázky, a v neposlední řadě osobní setkání s občany po celé zemi. Není sice svalnatý kulturista, ale člověk se skvělým myšlením, rozhledem a praxí. Bez ohledu na problémy s chůzí je to symbol vlastenectví a spojení většiny národa a všech civilizovaných obyvatel naší země v obraně proti islamizaci, chudobě, korupci, parazitování, ideologickým neziskovkářům, inkluzi, válce a cenzuře, tedy současným evropským hodnotám. Bez nadsázky ho můžeme přirovnat k prezidentu Masarykovi, který si bez ohledu na svoje profesorství a úřad nebral servítky a označoval věci pravými jmény. Nebyl to intelektuálský náfuka a lidé ho milovali. Pokud mu zdraví sloužilo, chodil beze strachu mezi ně. Nebyl to žádný vítač, ani kývač, ale především vlastenec, stejně jako současná hlava státu. Takhle většina lidí vnímá prezidenta Miloše Zemana. Ztělesňuje samostatný charakter českého národa, takže, myslím si, že vyhraje!"

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakce

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.