0

Trump odhadl škody svého ratingu z vyšetřování „ruského vměšování“

Vidělo: 1339 lidí

Americký prezident Donald Trump se domnívá, že klesl jeho rating kvůli „ruskému případu“. Napsal to na svém účtu na Twitteru.

„Můj (náš) rating je vysoký díky nejlepší ekonomice za celé dějiny, ale kdyby nebylo zfalšovaného ruského honu na čarodějnice, byly by ukazatelé o 25 bodů vyšší!" napsala hlava státu. Trump dodal, že speciální prokurátor Robert Mueller a „17 rozhněvaných demokratů" využívají vyšetřování „ruského případu", aby uškodili republikánům v listopadových volbách do Kongresu.

Podle portálu FiveThirtyEight schvaluje činnost Trumpa 39,9 % Američanů, zatímco nedůvěřuje politikovi 53,7 % obyvatel USA. Jeho rating je v dané etapě prvního prezidentského období nižší než u jiných prezidentů, počínaje Harrym Trumanem, připomíná portál.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.